Кошик
4830 відгуків
Завжди актуальний прайс-листПерейти

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Добрива купити оптом, Насіння купити оптом, Агроволокно купити, Краплинний полив — 7 СОТОК
+380 (67) 458-52-45
+380 (95) 028-76-08

Крапельне зрошення

Крапельне зрошення

Урожай в сільському господарстві визначається в основному рівнем агротехніки і прийомами меліорації. Його обмежують матеріальні фактори життя, перш за все, забезпеченість рослин водою і поживними речовинами. Від того, як землекористувач може управляти цими факторами залежить величина і якість врожаю.

У зоні недостатнього природного зволоження вода як фактор врожаю знаходиться в першому мінімумі. В силу закону мінімуму рівень урожайності в таких умовах визначається головним чином ступенем забезпечення рослин водою. Як тільки шляхом зрошення грунтову зволоження виводиться зі стану мінімуму, на перший план виступає другий мінімум — нестача поживних речовин, яка поповнюється внесенням добрив. Зупинимося на першому і самому важливому факторі — забезпечення рослин водою. Полив повинен здійснюватися в усі періоди життя рослин. Особливо він важливий у такі періоди як після садіння або висівання, цвітіння, плодоношення. При цьому необхідно поливати строго певними нормами, уникаючи перезволоження грунту, і не достатку вологи. Ще одним важливим фактором є внесення добрив певними нормами (дозами), які необхідні застосовувати у всіх періодах вегетації. І тільки завдяки застосуванню крапельного зрошення можна здійснити перераховані вище вимоги.
Крапельне зрошення — спосіб поливу, при якому поливна вода з розчиненими в ній мінеральними добривами та ЗЗР подається безпосередньо в кореневу зону, в періоди і нормами, необхідні для нормального життя рослин та одержання високих і якісних урожаїв.

При правильному виборі способу поливу, суворій регулювання поливних норм і відповідній агротехніці можна не тільки уникнути цих проблем, але і збільшити врожаї в кілька разів.

Краплинні стрічки та трубки можуть використовуватися як для підземного, так і наземного застосування. Щелевидная конструкція водовипуску, перешкоджає проникненню коріння і запобігає блокування зовнішнім матеріалом.

Товщина стрічки визначає на скільки міцна і як довго буде функціонувати стрічка. Для овочевих культур з коротким періодом дозрівання, досвідчений овочівник зможе використовувати саму легку стрічку. Для культур з довгим періодом дозрівання, застосовується стрічка з більшою товщиною стінки, вона буде більш стійка до механічних пошкоджень.

Стінка 5 міл (0.125 мм) — тонкостінний виріб, використовується на культурах з коротким періодом дозрівання, і на ґрунті з мінімальною кількістю каменів. Рекомендована для досвідчених споживачів стрічки.
6 і 8 міл (0.15 і 0.2 мм) — проміжне виріб загального використання для культур з довгим періодом дозрівання і нормальними умовами грунту.
10 — 12 миль (0.25 і 0.3 мм) — товстостінна стрічка, призначена для використання в кам'янистому грунті, де комахи і тварини можуть заподіяти ушкодження, або там, де стрічка буде використовуватися більш ніж один сезон.
15 міл (0.375 мм) — товстостінна стрічка, призначена для використання в кам'янистому грунті, де комахи і тварини можуть заподіяти ушкодження, де стрічка багаторічного використання.

Відстані між випускними отворами. Вибір відстаней між випускними отворами часто ґрунтується на потреби культури при первісному проростанні або зростанні. Для насіння або розсади, які висаджуються на близькій відстані один до одного, вигідно використовувати стрічку з малими відстанями між випускними отворами. Тип грунту, також грає важливу роль при визначенні відстаней між випускними отворами, так як структура ґрунту визначає рух води і форму контуру зволоження.

10 & 20 см — використовується на культурах, висаджуються близько один до одного, на піщаних грунтах, або там, де потрібен високий витрата води.
30 см — використовується на культурах, висаджуються в середньозернисту грунт і при середній відстані між рослинами.
40 см — використовується на культурах, що висаджуються на великій відстані один від одного і де потрібні довгі поливні лінії.

Світлостабілізатор — забезпечує високу стійкість до воздействиюультра-фіолетового випромінювання (можливість укладання наповерхности, зменшує парусність, легкість у усунення поривів);

Відсутність швів — така трубка витримує найбільше робоче і пиковоедавление (можливість прискорити полив по засобам підвищення тиску, розблокування крапельниць тиском, відсутність розривів трубки);

Жорсткий емітер — стійкість до засмічення завдяки широкій, глибокої итурбулентной траєкторії виливу (стійкість крапельниці до деформації, рівномірний і точний водовылив, мінімальні втрати трубки при ремонті)

Переваги системи крапельного зрошення:

— два врожаї за сезон.
— економічно.
— низький тиск в системі дозволяє використовувати малопотужні насоси.
— легкий і швидкий монтаж всієї системи.
— висока стійкість стрічки до засмічення зсередини і зовні.
— можливість використання системи як у відкритому просторі, так і в теплицях.
— у системі використовуються піщано-гравійні фільтри в поєднанні з фільтрами тонкого очищення.
— подача добрив в систему відбувається з допомогою інжектора.

*Система крапельного зрошення підходить для таких культур як:
картопля, цибуля, морква, буряк, томати, огірки, баклажани, кабачки, суниця, кукурудза, соняшник, кріп, петрушка, кавуни, дині і т. д. *

Що таке крапельне зрошення (відео)

Принцип роботи краплинної стрічки

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner