Кошик
4150 відгуків
Завжди актуальний прайс-листПерейти

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 13.05).

Добрива купити оптом, Насіння купити оптом, Агроволокно купити, Краплинний полив — 7 СОТОК
+380 (67) 458-52-45
+380 (95) 028-76-08

Добриво Вугільний пил деревини, 200г

17,71 

15,94 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн

  • Готово до відправки
  • Тільки оптом
  • Код: 48582
Добриво Вугільний пил деревини, 200г
17,71 15,94 
Готово до відправкиДобриво Вугільний пил деревини, 200г
+380 (67) 458-52-45
с 9:00 до 17:00
  • +380 (95) 028-76-08
    с 9:00 до 17:00
+380 (67) 458-52-45
с 9:00 до 17:00
  • +380 (95) 028-76-08
    с 9:00 до 17:00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

У нашому інтернет-магазині ви можете купити Добриво Вугільний пил деревини, 200г за оптовою ціною.

На нашому ресурсі 7sotok.com.ua у категорії Регулятори росту рослин, стимулятори коренеутворення - достатньо великий асортимент таких Добриво Вугільний пил, 200гів зі знижками відмінної якості, з оперативною доставкою ))

Вугільний деревний пил є екологічно чистим продуктом, що отримується в результаті спалювання деревини, - вогнетривкі органічні залишки, які містять мінеральні речовини. У деревній золі листяних порід міститься фосфор (Р), калій (K), кальцій Ca) та інші цінні компоненти у невеликих кількостях. Концентрація кальцію в золі може досягати 30%, це сприяє нормальному розвитку та зміцненню стебел кімнатних рослин на ранніх стадіях розвитку. Калій у складі золи міститься у достатній пропорції, щоб обмін речовин рослини проходив правильно. Недолік цього елемента сильно позначається на зовнішньому вигляді рослини, наприклад кімнатні рослини, такі, як троянди не пахнуть, а кінчики листя пасльонових культур засихають, а потім згортаються. Деревна зола застосовується як добриво, а також для зміни балансу складу грунту. Це сприятливо позначається на розмноженні мікроорганізмів у ґрунті, наприклад азотфіксуючих бактерій. Якісний склад ґрунту істотно покращується при внесенні до нього золи, яка є природним розпушувачем ґрунту. Додавання в ґрунт деревних залишків збільшує стійкість рослин до різних захворювань, сприяє швидкому укоріненню при пересадці. Деревне вугілля, що використовується в грунті, має унікальну здатність абсорбувати азот з атмосфери, перетворюючи його на форми, доступні для засвоєння рослинами. Також він має властивості, що дозволяють утримувати воду та розчинені в ній поживні елементи, які легко засвоюються кореневою системою. Для підживлення кімнатних рослин, зола, отримана в результаті згоряння рослинних залишків, є одним з найбільш корисних органічних добрив. Застосування золи для кімнатних рослин дозволяє поліпшити склад грунту, зробити його більш пухким завдяки розмірам фракцій (1-4 мм), а також збільшити кількість квітконосів і не дати їм осипатися до початку цвітіння.

Добриво зола деревна підходить практично для всіх видів культур: овочевих (картоплі, моркви, буряків, капусти, перцю, томатів, огірків, баклажанів бобових культур); саджанців плодових дерев (сливи, вишні, аличі, яблуні, груші, черешні), ягідних культур (смородини, малини, аґрусу, полуниці); кімнатних та садових декоративних рослин (троянд, бегоній, хризантем, флоксів, гладіолусів, цикламена, хости, герані, антуріуму, папороті, фікуса) та багатьох інших.

Переваги добрива пил деревного вугілля

  • Підживлення зольним розчином впливають на величину квітконосів та їхню пишність і дозволяють продовжити період цвітіння рослин
  • Пил деревного вугля допомагає продезінфікувати ґрунт, підгодувати ґрунтові мікроорганізми, що виробляють поживні речовини
  • Зольне добриво прискорює обмін речовин, стимулює процеси росту та активізує фотосинтез
  • Наявність кальцію посилює приріст зеленої маси, зміцнює структуру стебел і листя
  • Підживлення рослин золою підвищує стійкість культур до заморозків
  • Зола дерева є ефективним засобом захисту від борошнистої роси, різних гнилей, пероноспороза, слимаків, попелиці, листоблішки та інших комах-шкідників

Інструкція, спосіб застосування, склад, дозування та норма витрати добрива для кімнатних рослин деревний вугільний пил 200 г

Діюча речовина: вугільний пил деревини.

Домашні квіти за допомогою золи зазвичай захищають від попелиці, дрібних блішок та інших комах. Рослини трохи припудрюють золою або протирають листочки зольно-мильним відваром або обприскують їм.

Застосовувати золу у якості підживлення для кімнатних квітів можна шляхом внесення в сухому вигляді або як розчин: 50 г речовини змішують з 5 літрами води та поливають рослини. Допускається внесення золи в ґрунт при пересадці квітів. На літр готового субстрату додають дві столові ложки золи деревини. Якщо в горщику оселилися нематоди чи личинки грибних комариків, поверхню субстрату просто посипають золою шаром 2-3 мм. Цього достатньо, щоб поступово позбутися шкідників. Зольні добрива дуже поживні і застосовувати їх для підживлення потрібно не частіше трьох разів на рік, щоб не отримати надлишок мінералів у ґрунті, що теж негативно позначається на рослині.

  • Після періоду спокою (березень)
  • Незадовго до початку цвітіння
  • При підготовці до зимового періоду

У сухому вигляді попіл використовують при приготуванні ґрунтової суміші (2 ст. л. на 1 кг ґрунту) і як варіант підживлення. У другому випадку просіяний попіл потрібно розсипати по поверхні ґрунту, перемішати та полити. Цей спосіб добре застосовувати восени – попіл, поступово розчиняючись, до весни постачатиме харчування рослині. Для обробки від шкідників та інфекції золу потрібно просіяти чи подрібнити, потім розпорошити на рослину, попередньо обприскану водою (до мокрої поверхні прилипає краще). Для посилення ефекту ґрунт теж слід обробити.

Для приготування рідкого розчину:

  • Для поливу - 100 г золи і 3 л окропу розмішати, настоювати при помішуванні три дні, норма - 0.5 л для невеликої рослини, 1-3 л - для великої
  • Для обприскування – 20 г золи кип'ятити 30 хвилин у 2-х склянках води, процідити, розвести у 2-х літрах води

Під час пересадки золу додають у ґрунт, перемішують і рясно поливають: на 1 кг ґрунту припадає 2 столові ложки золи. Як простий добрив попелом присипається поверхня грунтосуміші в горщику. Він перемішується з верхнім шаром субстрату і після чого кущ рясно поливається. Підживлення краще робити після завершення періоду цвітіння.

Дозволяється змішувати деревну золу з компостом, перегноєм або торфом. При з'єднанні з суперфосфатом зольна частина повинна перевищувати 8 % від кількості фосфорних добрив.

Застосування на городі золи як добрива здійснюється різними способами:

  • Розсипання по ділянці рівномірним шаром під перекопування восени
  • Внесення до лунок під посадку саджанців, насіння. Для обробки дерев роблять канавки на глибину до 20 см довкола стовбура.
  • Полив розчином забезпечить глибоке проникнення поживних речовин у ґрунт.

Для отримання максимального ефекту від підживлення золою використовуються до перевірених норм:

  • Для картоплі – 10 г під корінь, змішавши порошок із ґрунтом
  • Для баклажанів, кабачків, огірків з осені готують грядки – на 1 м2 розкидають 100 г порошку
  • Для капусти, перцю, баклажанів та томатів – на кожний 1 м2 вносять 300 г порошку під перекопку
  • Для бобових - 100 г золи на 1 м2 восени та навесні з наступною перекопкою
Характеристики
Упаковка
Вага0.2 кг
УпаковкаПоліетиленовий пакет
Основні
Вид добриваЗола
Концентрована форма добриваНі
Максимальна температура ефективної дії25 град.
Мінімальна температура ефективної дії5 град.
ПризначенняУніверсальне
Інформація для замовлення
  • Ціна: 15,94 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner