Скотч прозорий TURBO, 45мм х 70 метрів (М200)
43,91 ₴
Мінімальне замовлення — 6 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 2933
- +380 (95) 028-76-08с 9:00 до 17:00
ЦІНА на скотч вказана ОПТОВА при ЗАГАЛЬНІЙ ЗАКУПІВЛЮ (в асортименті) від 350грн.
Скотч прозорий – це пакувальна клейка стрічка призначена для запечатування гофрокоробів та інших видів пакувальної продукції. Скотч продається оптом і в роздріб!
Вказаний реальний метраж!
У кожному будинку, на садовій ділянці, в офісі обов'язково коли-небудь знайдеться робота для пакувального скотчу. Ремонт, переїзд, генеральне прибирання – як тільки з'являються коробки, стає необхідний Скотч.
Сьогодні використання скотча широко поширене як у побуті, так і на виробництві. Однак найбільшого поширення скотч досяг в області упаковки різних товарів.
Використовуючи клейову поверхню пакувального Скотчу, його можна дуже легко зафіксувати на будь-якій поверхні, наприклад, заклеїти їм картонну коробку або поліетиленовий пакет, герметизувати стики і шви. Завдяки скотчу можна захистити товари від пошкоджень при транспортуванні. Використання скотча допомагає скоротити час і знизити витрати на упаковку, полегшити навантаження і перевезення, уникнути псування товарів та незапланованих витрат.
Пакувальний скотч широко використовується для упаковки різних груп товарів. Такі галузі промисловості, як харчова промисловість, виробництво синтетичних миючих засобів, меблеве виробництво – є великими споживачами пакувального скотчу.
Подивитися/Додати відгук про СкотчіСкотч пакувальний в асортименті.
Інші популярні товари для дому, саду, городу!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Односторонній |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Тип | Прозорий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14м |
| Клейовий склад | Acryl (акрил) |
| Щільність | 40мкм |
- Ціна: 43,91 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.


