Пакет поліетиленовий, Майка, BMW, міцний, розмір 400х600, щільність 100мкм, 50шт
164,89 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 48802
+380 (67) 458-52-45
с 9:00 до 17:00- +380 (95) 028-76-08с 9:00 до 17:00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У нашому інтернет-магазині ви можете купити Пакет поліетиленовий, Майка, BMW, міцний, розмір 400х600, щільність 100мкм, 50шт за оптовою ціною.
На нашому ресурсі 7sotok.com.ua у категорії Пакети поліетиленові пакувальні - достатньо великий асортимент таких товарів зі знижками відмінної якості, з оперативною доставкою ))
Пакет "Майка" - найзручніший і найпоширеніший вид поліетиленових пакетів. Виготовляються з поліетилену низького тиску, або ПНД (так звані пакети), рідше - з поліетилену високого тиску, або ПВД (гладкі пакети). Пакет "Майка" є найпопулярнішим видом упаковки.
Пакети цього типу мають такі переваги:
- Доступною ціною.
- Практичність.
- Зручністю.
- Зносостійкістю.
Завдяки цим показникам вони отримали собі лідируючі позиції на ринку упаковки.
Розмір: 400х600мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 80 мм |
| Вага упаковки | 1.5 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал | Поліетилен |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Пакет-майка |
| Товщина | 50 мкм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164,89 ₴/упаковка


